Befa Cosmetics

Befa Kozmetik, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli ekibiyle kozmetik, ortam kokulandırma ve biyosidal ürünlerle ilgili ihtiyaç duyulan her türlü formülasyon, ambalaj&etiket uygunluğu, fason üretim, kalite, laboratuvar test hizmetleri ve ruhsatlandırma süreçlerinin yurt içinde ve yurt dışında mevzuatlara uygun bir şekilde yürütülmesi ve takip edilmesi konusunda hizmet vermektedir. Befa, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen değişiklikleri yakından takip edip mevzuat gerekliliklerini sizler için yerine getirmektedir.

İş birliği yaptığımız partnerlerimize uygun rehberlik ve tavsiyelerle en yüksek kalite standartlarında, hayal ettikleri ürünleri hayata geçirmelerinde destek vermektedir.

Befa Kozmetik, sağladığı teknik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra hem kendi markası Charya Maison hem de özel markalar altında dünyayı evinize getiren, dekoratif, özel kokulu, %100 Doğal ve Vegan Mumlar üretmekten gurur duymaktadır. Doğamıza olan saygımızdan dolayı ürünlerimizde kullanılan hammadde ve ambalajları özenle tedarik edip, sürdürülebilir ürünler üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz el yapımı olup doğal soya mumu ve diğer doğal bitkisel waxların karışımı şeklinde üretilmektedir. Doğal wax mumlar %90 daha az kurum yaydıklarından dolayı atmosferdeki CO2 seviyesini arttırmaz bu sebepte evinizin her köşesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ek olarak doğal wax mumlar biyolojik olarak parçalanabilir ve yenilenebilir kaynaklardan elde edilir.

905376801795